В облдержадміністрації обговорили ефективну комунікацію з людьми з інвалідністю

23 жовтня 2025, 17:00
В облдержадміністрації обговорили ефективну комунікацію з людьми з інвалідністю

Заступниця голови облдержадміністрації Наталія Романенко взяла участь у спеціалізованому заході, присвяченому налагодженню комунікації з людьми з інвалідністю. У заході брали участь співробітники структурних підрозділів облдержадміністрації, військових адміністрацій населених пунктів області, районних військових адміністрацій.

Головною темою зустрічі стало налагодження комунікації з людьми з інвалідністю та розуміння, як говорити з такою категорією людей щоб проявляти повагу, уникати дискримінації чи незручних ситуацій. Спікери заходу - старші тренерки підприємства об’єднання громадян «Інклюзивно привітні» Лілія Білик та Христина Пономаренко. 

У ході заходу були наведені цікаві приклади з особистого життя доповідачів, проникливі відеоролики та змістовні презентації зробили спілкування живим та запам’ятались всім учасникам. 

Наталія Романенко наголосила на важливості правильного спілкування з людьми з інвалідністю, необхідності проявляти повагу та співчуття, для запобігання дискримінації чи незручних ситуацій: «У сучасному суспільстві ми маємо формувати культуру комунікації, засновану на повазі та рівності. Люди з інвалідністю не потребують жалю — вони потребують рівних можливостей, підтримки й людяності».

Захід став платформою для обміну досвідом та практичними рекомендаціями щодо покращення комунікації з людьми з особливими потребами зокрема порушенням слуху та підвищення якості обслуговування громадян.