Черговий виїзд мобільної медичної бригади до мешканців Луганської області, які через війну роз’їхалися по різних куточках України, був здійснений до Житомира.
Його організовано Департаментом охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації спільно з Білокуракинською селищною військовою адміністрацією та КНП «Луганський обласний медичний центр соціально небезпечних інфекційних хвороб».
У Центрі надання соціальних послуг Білокуракинської громади було проведено безкоштовне обстеження переселенців.
Фахівці використовували високоточне рентгенівське обладнання із вбудованим штучним інтелектом, яке забезпечує максимальну деталізацію та чіткість зображень.
Також усі охочі змогли пройти тестування на соціально небезпечні інфекційні хвороби за допомогою швидких тестів.
Упродовж дня проведено рентгенографію органів грудної клітки 40 особам, тестування на соціально небезпечні інфекційні хвороби - 39 особам.