Ще 16 бійців нагороджено Знаком пошани «Захиснику Луганщини»

13 жовтня 2025, 17:46
Ще 16 бійців нагороджено Знаком пошани «Захиснику Луганщини»

Їх відзначено за мужність, відвагу, самовідданість, виявлені під час виконання бойових завдань із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації.

«До нас звернулося командування 11-го армійського корпусу щодо нагородження 16 оборонців, які стримують ворога на лінії фронту. Ми вдячні їм та кожному українському військовослужбовцю. Вони боронять Україну на півночі, сході і півдні, даючи нам можливість жити, навчати дітей, працювати в безпеці», – зазначив начальник Луганської обласної військової адміністрації Олексій Харченко.

Тож, Знаком пошани «Захиснику Луганщини» нагороджено 16  бійців.