Прифронтові райони "лнр" загарбники залишили без бензину, під час демонтажу багатоповерхівки в Сіверськодонецьку окупанти пошкодили ще одну, дев'ять дронів застосували росіяни на Луганщині

22 червня 2026, 08:07
Прифронтові райони "лнр" загарбники залишили без бензину, під час демонтажу багатоповерхівки в Сіверськодонецьку окупанти пошкодили ще одну, дев'ять дронів застосували росіяни на Луганщині

"Минулої доби, обстрілюючи укріплення українських оборонців на Луганщині, противник бив переважно зі ствольної артилерії й автоматичних гранатометів. Спрямував в наш бік дев'ять дронів. На Лиманському напрямку атакував біля сімох населених пунктів, здійснивши 24 спроби наступу", - повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Олексій Харченко.

"Тимчасові труднощі" з пальним, які у так званій "лнр" намагаються подолати вже другий місяць, стали вирішувати за рахунок прифронтових територій. Туди бензин не доставляють взагалі.  Єдиний вихід - купувати "з рук" по значно дорожчій ціні. Такі проблеми, зокрема, спостерігаються на Кремінщині.

У Сіверськодонецьку зникають одна багатоповерхівка за іншою. Ті, які загарбники руйнували при штурмі міста, а потім обіцяли відновити. За чотири роки почали просто розбирати. При демонтажу однієї із них у нових районах міста росіяни примудрилися завдати руйнувань сусідньому будинку. Що робити з ним далі - вирішують.