Пліч-о-пліч: пам’ять єднає. Представники Марківської та Дмитрівської громад вшанували подвиг воїнів та жертв Другої світової війни

8 травня 2026, 14:17
Пліч-о-пліч: пам’ять єднає. Представники Марківської та Дмитрівської громад вшанували подвиг воїнів та жертв Другої світової війни

Релокована Марківська громада співпрацює з Дмитрівською в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади». 

Представники Марківської селищної військової адміністрації на чолі з начальником Олександром Череватим та пересічні марківчани, які тимчасово проживають на Київщині, вже другий рік поспіль беруть участь в спільних заходах з нагоди Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років в приймаючій громаді. Сьогодні були покладені квіти до меморіалу пам’яті в селі Дмитрівці на Київщині. 

Цінуємо подвиг пращурів і сучасників в ім’я майбутнього української нації. Пишаймося країною незламних!