Керівництво області взяло участь у роботі комісії «Політика Героїв та підтримка ЗСУ» Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

24 червня 2026, 17:20
Керівництво області взяло участь у роботі комісії «Політика Героїв та підтримка ЗСУ» Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Перший заступник голови облдержадміністрації Іван Бочко взяв участь у засіданні комісії «Політика Героїв та підтримка ЗСУ» Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. 

Головувала на засіданні згаданої комісії заступник Керівника Офісу Президента України Ірина Верещук. 

У своєму виступі вона нагадала про важливість реалізації комплексу заходів для вшанування пам'яті під час щоденної загальнонаціональної хвилини мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії рф проти України о 9:00 на об’єктах транспортної інфраструктури, підприємствах та установах.

Також учасники засідання заслухали доповідь Олександра Алфьорова, голови Українського інституту національної пам’яті, щодо результатів громадського обговорення стосовно спорудження Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності та про результати реалізації Плану заходів з будівництва Українського національного пантеону.

На сьогодні, за його словами, погоджено проєкт Національного меморіального комплексу, який складатиметься з трьох локацій: музею, релігійно-культової споруди та громадського простору.

Підсумовуючи зустріч, Іван Бочко, у свою чергу, зауважив, на необхідності додержання вимог чинного законодавства у питанні вшанування пам’яті загиблих Захисників і Захисниць України, а також надав доручення щодо активізації впровадження регіонального проєкту із вшанування пам’яті загиблих через збройну агресію рф.