Дитячий турнір з боксу до Дня Конституції організувала  Нижньодуванська громада

26 червня 2026, 18:16
Дитячий турнір з боксу до Дня Конституції організувала  Нижньодуванська громада

66 юних боксерів з Луганщини та Київщини зійшлися в ринзі у запеклій боротьбі.

Відкритий турнір із боксу серед дітей, юнаків та юніорів, присвячений 30-й річниці ухвалення Конституції України, відбувся у Києві.

Його співорганізаторами виступили Федерація боксу України та Нижньодуванська громада.

Начальник Луганської ОВА Олексій Харченко привітав юних спортсменів та наголосив: «Дуже важливо, що приймаючі громади стали не тільки нашими надійними партнерами, а й новими родинами для наших дітей».

Підтримати юних боксерів прийшли Президент федерації боксу України Олег Ільченко, віце-президент Федерації боксу України з розвитку студентського боксу Денис Бричка, віце-президент Федерації боксу України з розвитку військового та адаптивного боксу Геннадій Николайчук та віце-президент Луганського обласного осередку Федерації боксу України В’ячеслав Мельников.

Відкрив турнір двобій між сіверськодончанкою Євангеліною Кабузан (членкинею збірної команди України з боксу, фіналісткою чемпіонату  України – 2025) та киянкою Анастасією Ковалєвіч, який завершився унічию.

Головним рефері турніру став Олександр Савенко -  суддя національної категорії.

Попри неймовірну емоційність поєдинків, юні спортсмени демонстрували дорослу взаємоповагу, гідність та  справжній бійцівський характер.

«Пам’ятайте: ваші права, свобода та незалежність зафіксовані в Конституції. Але захищаються вони саме такою залізною волею, яку ви продемонстрували сьогодні на ринзі! Ви – гордість і майбутнє України!» - зазначив Олексій Харченко під час вручення нагород за результатами зустрічей.

Перше місце у командному заліку посіла КДЮСШ (м. Вишневе), друге – команда м. Ірпінь, а третє – спортсмени з м. Буча.