Сьогодні заступниця голови облдержадміністрації Катерина Безгинська та директор Департаменту освіти, культури, молоді та спорту облдержадміністрації Олексій Бльоскін зустрілися із представниками трьох міських військових адміністрацій Луганщини – Лисичанської, Сіверськодонецької та Рубіжанської.
Цим трьом громадам вони передали обладнання для облаштування освітніх центрів.
Лисичанський і Рубіжанський центри базуватимуться у Дніпрі, Сіверськодонецький – у Києві.
«Необхідне обладнання надано освітянам Луганщини від уряду Японії. У школах цих трьох громад наразі навчається найбільша кількість учнів. І ті, що мешкають у безпечних регіонах країни, і за кордоном. Також не переривається зв’язок зі здобувачами освіти, які перебувають на окупованій території. Надане устаткування має підвищити якість дистанційного навчання», – зазначила Катерина Безгинська.