Четверо луганчан отримали державні нагороди

21 жовтня 2025, 17:10
Четверо луганчан отримали державні нагороди

Очільник Луганщини Олексій Харченко вручив державні нагороди особам, які мають визначні заслуги перед Україною. 

«Це про те, що держава бачить і цінує! Це наша загальна вдячність за ваш щоденний подвиг», – звернувся Олексій Харченко до учасників церемонії.

Почесне звання «Заслужений лікар України» присвоєне Інні Риндіній – лікарю з медицини невідкладних станів Луганського регіонального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

За активне сприяння у забезпеченні завдань, пов'язаних із виконанням заходів оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з широкомасштабною збройною агресією рф проти України відзнаку Президента України «За оборону України» отримали Ірина Болткова – начальник Міловської селищної військової адміністрації, та Світлана Бородіна – завідувач сектору мобілізаційної роботи апарату Луганської облдержадміністрації.

Медаллю «За працю і звитягу», за зразкове виконання службових обов’язків, пов’язаних з ризиком для життя, нагороджено Романа Гетьмана – начальника служби каналізаційного господарства КСП «Лисичанськводоканал».